Tag "aktualitet"

Aktualitet

PAPA FRANCESKU NE SHTEPINE E BARDHE

Në  orën 9:15 të mëngjesit (ora lokale), Papa Françesku ka mbërritur në Shtëpin e Bardhe, ku ka qënë pritur nga presidenti Obama dhe nga gruaja Michella. Të pranishëm ishin një

Aktualitet

Dom Kledi, meshtar i ri!

Kledjan Vukaj, diakon i Arkidioqezës Metropolitane të Shkodrës, do të shugurohet meshtar me datë 11 korrik 2015 në Katedralen e Shkodrës nga Shkëlqesia e Tij Imzot Angelo Massafra, Arqipeshkëv i

  • 1
  • 2